N° |
Partants |
S/A |
Dist |
Cotes |
Jockeys |
Entraineurs |
Performances |
1 |
GHOST SUMON |
M/4 |
2150 | 22.0 | FLUXA GOMILA JME. |
POCOVI ORELL JUAN |
Da 0a Da 7a Da 3a 1a 3a 1a 0a 0a 1a |
|
2 |
GARRIT DE CASTELLET |
M/4 |
2150 | 17.0 | SEBASTIA SALVA P. |
SEBASTIA CARMONA ANA ALICIA |
6a 2a 4a Da 1a 6a 1a Da 6a 4a 0a 2a |
|
3 |
GIANT'S CAUSEWAY |
M/4 |
2150 | 4.8 | HERNANDEZ-NAVARRO J. A. |
HERNANDEZ NAVARRO JOSE ANTONIO |
1a Da Da 5a 6a 3a Da Da (19) Da 5a 1a 3a |
|
4 |
EMPERADOR CROWN |
M/6 |
2150 | 55.0 | MIR HOMAR M. |
MIR HOMAR MIGUEL |
0a 5a 3a 0a 7a 0a 0a 0a 0a Da 0a 6a |
|
5 |
FURIA EMA |
F/5 |
2150 | 12.0 | FUSTER CARBONELL Bar. |
FUSTER CARBONELL BARTOLOME |
Da 2a Da 0a 0a 6a 0a Da Da 6a Da 0a |
|
6 |
VENI VEDI VICI MO |
M/11 |
2150 | 44.0 | VAQUER STASCHEL J. T. |
VAQUER STASCHEL JAUME TIMO |
Da Da Da 0a Da 1a 0a Da Da 2a Da 7a |
|
7 |
GUILLE HM |
M/4 |
2150 | 58.0 | ROTGER SERRA J.C. |
ESTELRICH TUGORES PILAR |
0a Da 5a 7a 0a Da 3a 0a Da 2a 0a Da |
|
8 |
FERRETER |
M/5 |
2150 | 28.0 | RIBAS RIBAS Jua. J. |
RIBAS RIBAS JUAN JOSE |
DaDa1a |
|
9 |
GENERAL BIRD |
M/4 |
2150 | 6.5 | BENNASAR ADROVER F. |
SALLERAS RUBIO MARINA |
1a 1a Da 0a Da 2a 2a 1a 2a Da (19) Da Da |
|
10 |
FILIGRANA CM |
F/5 |
2150 | NP | VALLS BARCELO Ant. |
RIERA VENY MIQUEL ANGEL |
Da Da Da 4a 0a 2a 5a 0a 0a Da 6a Da |
|
11 |
GWENDOLINE SAS |
F/4 |
2150 | 12.0 | LLOBET RIERA B. |
LLOBET RIERA BARTOMEU |
Da Da Da 2a |
|
12 |
HOLIDAY SB |
F/3 |
2150 | NP | ANDREU ADROVER G. |
RIERA MASSANET MARIA |
1a 4a 5a 0a 0a 6a (19) Da 4a 2a |
|
13 |
GARRIDA A |
F/4 |
2150 | 99.0 | ALZAMORA BLANCO A. |
ALZAMORA BLANCO ANTONIO |
0a Da Da Da Da 0a 1a 3a Da 0a Da Da |
|
14 |
HONG KONG D'ITE |
M/3 |
2150 | 8.6 | FRONTERA POCOVI A. |
FRONTERA POCOVI ANTONIO |
2a 0a 2a 1a 4a 4a Da 0a 0a 2a 5a Da |
|
15 |
HISPANA D'ESCAFI |
F/3 |
2150 | 60.0 | PERPINAN MARTIN Enr. |
VECINA DIAZ FRANCISCO |
0a Da 1a 5a 4a Da 6a Da 1a 2a 1a |
|
16 |
HACKER |
M/3 |
2150 | 3.1 | RIERA BENNASAR Mat. |
VAQUER STASCHEL ANTONIA |
2a 3a 3a 1a 1a 2a 1a 1a Da 1a Da |
|